top of page

PROGRAMY TRENINGOWE

#trenujjaksportowcy to motto i nieodzowny element wszystkich moich programów treningowych. Celem jest zbudowanie sprawnego, silnego, zdrowego i atrakcyjnego ciała. Chodzi o to by ruszać się, wyglądać i czuć  jak sportowcy.

 

Niektóre z programów są wyraźnie ukierunkowane na budowanie sylwetki, czy spalnie tkanki tłuszczowej ale element treningu motorycznego jest zawsze ich częścią. 

Znajdź program treningowy idealnie dopasowany do Twoich celów i poziomu zaawansowania. Jeżeli masz problem z wyborem napisz do mnie. Chętnie pomogę.

CENY

TRENUJ JAK SPORTOWCY

PROGRAM SKŁADA SIĘ Z 3 FAZ NA PONAD 3 MIESIĄCE!

ZBUDUJ SPRAWNE, SILNE I ZDROWE CIAŁO I POPRAW SWOJE WYNIKI SPORTOWE. 

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

 SYLWETKA I SIŁA

FUNDAMENTEM PROGRAMU JEST TRENING KULTURYSTYCZNY UKIERUNKOWANY NA BUDOWANIE SUCHEJ MASY MIĘŚNIOWEJ I SIŁY.

COMING SOON

SMUKŁA SYLWETKA I SIŁA DLA KOBIET

PROGRAM SKŁADA SIĘ Z 3 FAZ NA PONAD 3 MIESIĄCE!

Kobiety nie chcą budować dużych barków czy bicepsów. Bardziej interesują je szczupła sylwetka, okrągłe pośladki, wąska talia i lekko zarysowane ramiona czy plecy. Jeżeli jesteś jedną z nich ten program jest właśnie dla Ciebie. 

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

JĘDRNA PUPA, SMUKŁE NOGI I PŁASKI BRZUCH DLA KOBIET W DOMU

12 tygodniowy program dla POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH. Trening w domu przy użyciu taśm typu TRX i gum mini band ukierunkowany na rzeźbienie dolnych partii ciała u kobiet. Brak czasu i pewności siebie by trenować w siłowni nie jest już wymówką. Zbuduj smukłe nogi i brzuch oraz jędrną pupę w domu lub ogrodzie. Jeżeli masz niewielkie doświadczenie treningowe lub w ogóle go nie posiadasz ten program jest dla Ciebie.

COMING SOON

6 PACK - SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Ukierunkowany na na spalanie tkanki tłuszczowej poprzez intensywne treningi obwodowe, treningi oporowe i cardio. W połączeniu z odpowiednim planem żywieniowym możesz oczekiwać schudnięcia na poziomie 1kg tygodniowo, a nawet więcej.              

COMING SOON

Jeżeli nie znalazłeś programu dla Siebie lub potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia do Twoich celów zapoznaj się z ofertą “Opieka Trenerska Online”

bottom of page